About

 

Nebudeme Vám lhát - být mámou je prostě dřina. Člověku se najednou život obrátí vzhůru nohama a už nic není jako dřív. Své o tom ví i Kristýna, zakladatelka značky Elí Belí. Když si přivezla svoji dceru Elenku z porodnice, cítila se jak ta nejšťastnější ženská pod sluncem.

A pak začal ten důvěrně známý kolotoč – krmení, brečení, přebalování, vstávaní ve všechny možné denní a noční hodiny, první úsměvy, první zoubky, první slova, spousta únavy a hlavně spousta štěstí.

Už neřešíte, že si nutně potřebujete koupit tu šíleně drahou kabelku (protože jinak budete zaručeně do konce života nešťastná :-)) a že v tom vytahaném tričku s fleky od přesnídávky a kruhy pod očima nevypadáte zrovna dvakrát sexy. Do zorného pole se Vám dostávají dudlíky, dupačky, chrastítka a další vymoženosti, bez kterých se správná máma prostě neobejde. No a přesně v tenhle moment Kristýna zjistila, že sehnat pro své mrně něco, co je zároveň praktické, variabilní a stylové je občas nadlidský výkon.

Jedné bezesné noci, kdy se Elence chtělo dělat všechno, jen né spát,se její máma zahleděla do prázdna a sama pro sebe si zamumlala něco ve smyslu, proč vypadají všechny mantinely do postýlek tak, že by se za ně nemusela stydět ani životem protřelá cirkusačka.Vždyť přece to, že máte díte neznamená, že se Váš vkus smrkne na žirafy, dinosaury, medvědy a podobnou havěť.


A v tu chvíli přišel nápad, že když se její vysněný mantinel nedá sehnat, tak si ho prostě ušije. Hned druhý den sehnala materiál a ve volných chvilkách zasedla k šicímu stroji. V tenhle moment ještě netušila, jakou lavinu tím strhne. Všechny maminky v jejím okolí, které její výtvor viděly ji totiž začaly úkolovat, že něco podobného musí mít taky. A Kristýně došlo, že podobné problémy řeší spousta z nás.

Postupem času vznikla idea založit si vlastní značku, která bude dělat radost všem, kteří chtějí pro své děti krásné věci, které jsou maximálně praktické, kvalitní a neokoukané. Značka Elí Belí je odvozena od jména její dcery Elenky, na které Kristýna všechny své novinky ráda testuje :-).